Погода: 1°C

Четвер, 18 лютого 2021 08:35 Прочитано 134 разів

Ірпінський виправний центр виставили на аукціон

Автор

Виправний центр у Київській області виставили для продажу, він є першим з пенітенціарних установ.Як розповів на офіційній сторінці міністр юстиції України Денис Малюська в Facebook: "Якщо хто має зайвих 220 мільйонів та хоче придбати невеличку в‘язницю за кілька кілометрів від Києва - welcome за посиланням нижче".

70% зароблених коштів від продажу буде витрачено на розвиток нової тюремної інфраструктури, яка буде відповідати європейським стандартам. А останні 30% поповнить державний бюджет.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 134 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту