Погода: 2°C

Середа, 17 лютого 2021 13:44 Прочитано 112 разів

Хабар в Ірпені за розміщення рекламних вивісок

Автор

Заступник начальника відділу містобудування та архітектури Ірпінської міської ради взяв хабар у розмірі 28 тис. грн за дозвіл на розміщення 14 рекламних вивісок.На офіційному сайті Офіс Генерального прокурора зазначив, що викрито заступника начальника одного з відділів виконкому Ірпінської міської ради під час вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

Протягом 2020 року службовець вимагав неправомірну вигоду від представника за довіреністю одного з підприємств з іноземними інвестиціями. 

Хабар передбачався за розв'язання питання про підготовку та видачу виконкомом Ірпінської міської ради дозволів на право розміщення 14 рекламних вивісок на території м. Ірпінь. Загальна сума за рекламу сягає 28 тис. грн. У результаті заступник начальника одного із відділів виконкому ІМР виходив з розрахунку 2 тис. грн за один дозвіл.

Після передачі частини хабаря – 14 тис. грн службовець був затриманий в порядку ст. 208 КПК України.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Головно слідчого управління Національної поліції України, а оперативний супровід здійснює головний відділ контррозвідувального захисту економіки Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області.

Слідчі дії на даний час досі тривають.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 112 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту