Погода: 3°C

Середа, 17 лютого 2021 11:22 Прочитано 369 разів

Демонтаж конструкції "Центральний" на в'їзді в Ірпінь

Автор

Масштабна за розмірами реклама ЖК “Центральний”, яку встановилена на в’їзд в Ірпінь біля КП “Ірпіньводоканал”, викликає велике обурення багатьох мешканців міста, оскільки напис дезорієнтують людей, які можуть подумати, що заїжджають не в Ірпінь, а в місто під назвою "Центральний".Жителька Ірпеня Ірина Ревницька створила петицію "Демонтаж конструкції "Центральний" на в'їзді в Ірпінь", в якій написала: "Кожен, хто в'їжджає в місто через круг вважає, що це назва міста. Чи не доцільніше було б зробити таку ж конструкцію з надписом ІРПІНЬ?
Конструкція "центральний" занадто велика і виглядає неестетично, при цьому вона невірно інформує гостей міста про назву населеного пункту.
Просимо вас демонтувати дану конструкцію, адже навіть за нормами реклами вона не являється коректною та законною."
 
У 2019 році жителі міста навіть зібрали необхідну кількість голосів під петицією про її демонтаж. Але незадовго після цього з’явилася петиція, яку створив забудовник ЖК "Центральний"  – про те, щоб залишити рекламу. Петиція забудовника також зібрала необхідну кількість голосів.
 
Чи будуть демонтувати величезну конструкцію з реклами – поки невідомо.   

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 369 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту