Погода: 3°C

Вівторок, 16 лютого 2021 12:31 Прочитано 80 разів

Поліцейські Київщини встановили зловмисника, причетного до організації та здійснення підпалу авто Ольги Матюшиної

Автор

Працівники Управління розшуку та Слідчого управління поліції Київщини спільно з працівниками Бучанського районного управління поліції та спецпризначенцями за процесуальним керівництвом Ірпінського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури встановили зловмисника, причетного до організації та здійснення підпалу авто жительці селища Коцюбинське.

MediaУ січні в селищі Коцюбинське невідомий чоловік підпалив автомобіль «Opel». 

Правоохоронці провели комплекс оперативно-розшукових заходів та завдяки професійним діям встановили особу, причетну до організації та здійснення підпалу автомобіля. Зловмисником виявився 35-річний киянин, який раніше мав проблеми з законом.

Під час проведення санкціонованих обшуків, поліцейські вилучили низку речових доказів та направили їх для проведення експертиз. 

Наразі місцева прокуратура повідомила чоловікові про підозру за Кримінальним кодексом України за ч. 2 ст. Умисне знищення або пошкодження майна. Чоловікові загрожує ув’язнення на строк від 3 до 10 років.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 80 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту