Погода: 8°C

Вівторок, 16 лютого 2021 11:25 Прочитано 154 разів

Річку Ірпінь забруднюють хімікатами

Автор

На річці Ірпінь виявлено спускний колектор, що забруднює воду

MediaУ річці Ірпінь виявлено сліди хімічних речовин. Активісти припускають: забруднена вода стікає з колектора, який нібито належить автомийці у селі Стоянка. На місце інциденту представники рибоохоронного патруля та екологи виявили колектор, діаметром 1,3 метра, з якого витікає прозора рідина невідомого походження, яка надалі може стати джерелом забруднення води та погіршення життя гідробіонтів й призвести до екологічної катастрофи. 

Аби взяти зразки води для з'ясування що потрапляє в Ірпінь, на місце стоку приїхав Київський рибоохоронний патруль разом з директором іхтіопатологічної лабораторії. Фахівці також виміряли температуру річки й зазначили що температура 0 градусів є нормою, а кисню у воді у двічі разів менше ніж потрібно.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 154 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту