Погода: 8°C

Вівторок, 16 лютого 2021 10:42 Прочитано 116 разів

В Ірпені створюють інтерактивно-ресурсний простір

Автор

В Ірпінській школі №1 облаштують інтерактивно-ресурсний простір.

MediaІрпінська міська рада на своїй офіційній сторінці розповіла: "Учні початкових класів Ірпінської школи №1 із нетерпінням чекають, коли будуть тут навчатися та розважатися. Це інтерактивно-ресурсний простір для Нової української школи. Його створюють у новому корпусі закладу, і зараз першокласники є першими експертами новації."

Приміщення інтерактивно-ресурсного простору матиме дві кімнати, які функціонально будуть пов’язані між собою. В одній із кімнат відбуватиметься відновлення та реабілітація дітей з особливими освітніми потребами. В ресурсній кімнаті зможуть працювати корекційні педагоги, психологи, логопед. Вони зможуть повністю реалізувати корекційну програму для дітей з особливими освітніми потребами.

Наступна кімната – інтерактивна. Вона забезпечена мультимедійним комплексом. Спеціально оформлені окремі навчальні зони, а завдяки меблям-трансформерам їх можна легко реконструювати для різних форм проведення занять.

Учні початкових класів зможуть завітати сюди на будь-якому уроці й в неформальній обстановці продовжити досліджувати світ разом з учителем.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 116 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту