Погода: 21°C

Вівторок, 09 лютого 2021 07:37 Прочитано 273 разів

Ірпінь зупинився в одному великому заторі. Фотоальбом зими

Автор
Ірпінь зупинився в одному великому заторі. Фотоальбом зими

Справжнє снігове випробування для комунальних підприємств та мешканців Ірпеня випало у лютому 2021 р. Снігопад, починаючи з 8 лютого частково зупинив рух в місті. МВС заздалегідь попереджало про складні погодні умови та давало поради водіям не виїжджати на дороги без потреб, але більшість містян Ірпеня працюють, навчаються саме в Києві тому затори були й без снігу, а зі снігом тільки поширились на все місто. Ми пройшли по центральним вулицям Ірпеня, щоб зробити фото для читачів. Рух в напрямок Києва по центральним вулицям можливий, але занадто ускладнений - 5-10 км/год, на трасі більш менш нормально. По місто активно працюють працівники КП, ми побачили різні види техніки, та людей, що чистять, посипають і т.д. Але другорядні вулиці, двори досить засипані, деякі автівки не змогли виїхати навіть при бажанні водія. Радимо уникати доріг з підйомом. 
Пішоходам пересуватись теж важко, бо навіть гірше, бо іноді приходилось виходити на дорогу. Будьте уважні - під снігом ожеледиця. 

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 273 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту