Погода: 0°C

П'ятниця, 05 лютого 2021 10:45 Прочитано 600 разів

Ірпінський забудовник Валерій Пєший вже 10 років тероризує громаду

Автор

Земельний чиновник Валерій Пєший, тероризує людей, спробував захопити Біличанський ліс, влаштовує бійки, встановлює захмарні тарифи та вигнав дітей на вулицю.

MediaВалерій Пєший був держслужбовцем з розподілу землі та депутатом Ірпінської міської ради. У 2010 році Пєший був причасний до спроби захопити Біличанський ліс, але за два роки невтомної боротьби активістам таки вдалося врятувати. Як тільки Валерій Пеший зрозумів, що в Коцюбинському йому не вдасться захопити ліс, переїхав в Ірпінь. У всіх своїх схемах, документи Пєшого виглядають законними. Наприклад, будується ЖК, але до забудовника ніяких претензій, а через деякий час власникам квартир у ЖК "Київському" нав’язуються власні умови та тарифи, скільки та за що платити. 

У 2013 році відкрили навчально-виховний комплекс “Happy land”, як перший дошкільний заклад за роки незалежності в Ірпені. Згодом навчально-виховний комплекс перетворили на приватний. Але у 2020 році свято останнього дзвоника для дітей перетворили на жахіття. Усі двері були закриті, а на території дитячого садка знаходилися незнайомі люди 140 дітей та 30 вихователей залишилися без нічого.

У “Happy land” був договір оренди з Пєшим, з цього розрахунку формувалася ціна і на дитсадочок та школу, але Валерій Пєший вирішив підняти оренду на землю та будівлю заднім числом, у результаті за оренду вийшло має 400 тис. грн за місяць з розрахунку на одну дитину майже по 3000 грн.

Земельні схеми для Валерія Пєшого вже звичайні та прості. Вже більше року в СІЗО чекає свого вироку Володимир Абрамов, раніше він був бізнесменом, невеличкі крамнички у столиці та декілька автомийок, оскільки справи йшли добре, підприємець вирішив побудувати супермаркет на гостомельській трасі. Але, на жаль, відбулося рейдерське захоплення компанії, Пєший переписав об’єкт за допомогою чорного регістратора, за допомогою підроблених документів відбулося захоплення об’єкта, який будував Володимир Абрамов декілька років. Наразі “City market” досі не зданий, оскільки за об’єкт досі судяться, тому у результаті якщо щось станеться на території супермаркету відповідальних не буде.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 600 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту