Погода: 7°C

Четвер, 04 лютого 2021 10:11 Прочитано 365 разів

Провайдера “Айлан” Антона Мирончука виганяють з київського ЖК через борги

Автор

За словами мешканців будинку житлового комплексу “Нивки парк”, забудовник заборгував річну плату за утримання будинку та використану електроенергію.Як відомо, інтернет-провайдер “Айлан” пов’язаний зі скандальним ірпінським забудовником Антоном Мирончуком. Наразі Мирончук заборгував немалу суму перед містом (пайову участь) та погрожує мешканцям ЖК відключенням електрики в люті морози.

У 2017 році Мирончук та провайдер “Айлан” були пов’язані через бізнес-партнерів. Також, більшість піар-акцій партії “Нові обличчя” рекламували “Айлан”. Як відомо, ексмер Володимира Карплюка на чолі міста довгий час робив піар провайдера “Айлан” та був покровителям Мирончука.

На сьогоднішній час в Антона Мирончука виникли проблеми з об’єктами його будівельної компанії “Орлан Інвест-Груп”, оскільки він має мільйонні борги перед міською радою, зупинені з літа 2020 року будівельні роботи на об’єктах та численні скарги від мешканців завершених об’єктів, які роками не можуть домогтись від забудовника завершення всіх необхідних робіт та процедур з документами.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 365 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту