Погода: 22°C

П'ятниця, 29 січня 2021 12:39 Прочитано 241 разів

Рада посилила покарання за незаконну вирубку лісів

Автор

29 січня на засіданні Верховної Ради було прийнято зміни до законопроекту "Про внесення змін до деяких законів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів"Верховною Радою України 29 січня у першому читанні було прийнято законопроєкт №5495 "Про внесення змін до деяких законів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів", за основу та в цілому з техніко-юридичними правками проголосували 234 народні депутати при мінімально необхідній кількості у 226 голосів.

Відповідні зміни пропонується внести до ст. 153 Кодексу України про адміністративні правопорушення та до ст. 246-1 Кримінального кодексу України, законопроект передбачає: “посилення адміністративної відповідальності за знищення або пошкодження зелених насаджень або інших об’єктів озеленення в межах населених пунктів та за їх межами, що не віднесені до лісового фонду, шляхом збільшення розмірів штрафів, а також встановити кримінальну відповідальність за знищення або пошкодження зелених насаджень в межах населених пунктів”.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 241 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту