Погода: 6°C

Вівторок, 26 січня 2021 14:03 Прочитано 250 разів

Володимира Карплюка судитимуть за службову недбалість на 2,7 мільйона гривень

Автор

Відносно колишнього міського голови м.Ірпінь Володимира Карплюка скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні Ірпінським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури. Його звинувачують у службовій недбалості при виділенні 2,7 мільйона гривень на ремонт дороги, який лишився тільки на папері.За даними пресслужби Київської обласної прокуратури, слідством встановлено, що у липні 2017 року, колишній голова Ірпінської міськради, Володимир Карплюк, погодив та підписав акти приймання виконаних будівельних робіт з капітального ремонту дороги на одній із вулиць міста. В результаті чого, підряднику були перераховані бюджетні кошти в сумі понад 2,7 млн грн за роботу, яка фактично не була виконана.

Наразі обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті. Але за ст.62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 250 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту