Погода: 1°C

Понеділок, 25 січня 2021 16:09 Прочитано 221 разів

Студентка УДФСУ Вікторія Слободянюк перемогла у конкурсі Вищої ради правосуддя

Автор

Університет державної фіскальної служби України на офіційному сайті розповів про студентку Вікторію Слободянюк, яка стала переможницею Всеукраїнського конкурсу з вирішення судового спору та написання судового рішення, який провела Вища рада правосуддя.Конкурс проводився вперше та передбачав відбір студентів для проходження практики/стажування у Вищій раді правосуддя, інших органах та установах системи правосуддя. Участь у конкурсі взяли понад 300 студентів бакалаврату (2-4 курс) та магістратури (1-2 курс) юридичних факультетів/закладів вищої освіти, які відповідають вимогам, цікавляться судоустроєм, мріють стати суддями чи працювати в органах системи правосуддя.

Серед 300 студентів було обрано лише 13 найкращих.

un versitet derzhavno f skalno sluzhbi ukra ni

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 221 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту