Погода: 1°C

П'ятниця, 22 січня 2021 10:36 Прочитано 329 разів

Ірпінська міська рада прийняла звернення про недопущення зростання тарифів на тепло, електроенергію та газ

Автор

22 січня депутати Ірпінської міської ради на позачерговій сесії прийняли звернення до Президента України, Прем’єр-міністра, Голови Верховної Ради й керівника Національної комісії, щодо недопущення підвищення тарифів на тепло, електроенергію та газ.У звернені йдеться: "В умовах тривалого карантину, зростання безробіття та рівня бідності населення, особливо в сільській місцевості, падіння економіки продовжується тиск на громадян шляхом постійного підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. Ми, депутати Ірпінської міської ради VІІІ скликання, у зв’язку з напруженістю ситуації, що склалася, глибоко стурбовані зростанням цін на постачання та розподіл електричної енергії та природного газу для населення, що стали наслідком низки рішень Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)".

Як зазначили депутати, субсидія не зможе в повній мірі покрити різницю в нових тарифах, оскільки Кабінет Міністрів України скоротив видатки на виплату пільг і житлових субсидій громадянам у грошовій формі на оплату житлово-комунальних послуг. Якщо порівнювати з 2018 роком обсяг субсидій зменшився майже удвічі, з 71 млрд грн до 36,5 млрд грн.

В період пандемії влада намагатиметься підняти бізнес та населення, розгляд про зміни тарифів для населення і промисловості можливо розглядати лише після виходу нашої держави з кризи, відновлення у повному обсязі роботи всіх галузей економіки, стабільної ситуації на ринку праці, зростання рівня доходів і рівня життя громадян.

Депутати Ірпінської міської ради висловлюють категоричний протест проти зростання у 2021 році ціни на природний газ, електроенергію, тарифів на водопостачання та водовідведення для споживачів, підвищення тарифів за розподіл (доставку) природного газу для газорозподільчих компаній і вимагають від Кабінету Міністрів України:
– підготувати та ухвалити відповідні зміни до Державного бюджету на 2021 рік, якими передбачити виділення достатнього розміру коштів для покриття потреби у пільгах та субсидіях соціально незахищених верств населення;
– вжити відповідних заходів щодо недопущення підвищення тарифів на електроенергію;
– здійснювати додаткове інформування населення щодо роботи ринку енергоносіїв;
– скасувати рішення щодо штучно завищених тарифів;
– ухвалити рішення про спрямування на потреби населення газу українського видобутку за ціною, яка включає витрати на його видобуток та транспортування, що дозволить миттєво знизити тарифи;
– вжити відповідних заходів щодо відміни плати за транспортування та розподіл природного газу;
– посилити заходи соціального захисту населення в умовах стрімкого зростання цін на газ.

Звернення підтримали всі фракції міської ради – за нього проголосували 33 депутати.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 329 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту