Погода: 1°C

Четвер, 21 січня 2021 12:24 Прочитано 365 разів

Реєстратури амбулаторій Ірпеня відтепер працюють по-новому

Автор

Не реєстратор, а медичний адміністратор. В амбулаторіях сімейної медицини Ірпеня на Київщині запровадили новий підхід в обслуговуванні пацієнтів.Амбулаторія починається з реєстратури, а адміністратор – це менеджер, який управляє подіями в медичному закладі.

Адміністратора наділили широкими функціями – він має організовувати весь процес прийому пацієнтів, а для цього повинен володіти всією інформацією щодо відвідувань,  роботи й розкладу лікарів, функціонування закладу в цілому. І найголовніше – пацієнт має отримати від нього не лише якісні роз’яснення, але й ввічливе ставлення до себе. Цьому всьому адміністраторів ірпінських амбулаторій вчили на спеціальних тренінгах.

Андрій Левківський, директор КНП «Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги»: "Усі зміни направлені на роботу з якістю надання медичної допомоги. Класно, коли людина, яка зателефонувала чи звернулася в амбулаторію, отримала вичерпну інформацію й лишилася задоволеною кінцевим результатом, якістю надання медичної допомоги".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 365 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту