Погода: -7°C

Четвер, 21 січня 2021 10:35 Прочитано 565 разів

Депутати Гостомельської селищної ради обрали секретаря та першого заступника голови

Автор

У Гостомелі депутати селищної ради на сесійному засіданні у понеділок увечері обрали секретаря та першого заступника голови.На другому засіданні першої сесії Гостомельської ГСР (18 січня) обрано секретаря селищної ради Анатолія Драпея. Як відомо, Анатолій Михайлович Драпей працював на посаді голови Горенської сільської ради, його обрали від партії “Європейська солідарність”.

За таємним голосуванням переважною більшістю голосів (24 – «за») було обрано Юрія Драпенка, новий секретар Гостомельської селищної ради розповів про свої плани на посаді: “Багато чого потрібно змінювати, звичайно в першу чергу це напрямки: медицина, освіта, дороги.”

На сесійному засіданні обрали на посаду першого заступника Гостомельського селищного голови - Владислава Мовчана, який проходитиме спецперевірку. Проголосували рішення й створили постійні депутатські комісії селищної ради, затвердивши їхній персональний склад. Згодом буде опрацьовано утворення депутатських округів. Питання стосовно структури й чисельності, умов оплати праці працівників ГРС вирішили перенести на наступне засідання, більш детально вивчивши на комісіях. Також ухвалено звернення до уряду стосовно зниження комунальних тарифів.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 565 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту