Погода: 3°C

Середа, 20 січня 2021 11:41 Прочитано 307 разів

Майже 4 га Біличанського лісу повернули до Нацпарку «Голосіївський»

Автор

До державної власності повернули майже 4 га Біличанського лісу, вартість якого складає понад 33 млн грн. Землі знаходяться у межах Нацпарку «Голосіївський».Як повідомила на своїй офіційній сторінці прокуратура Київщини Ірпінським міським судом Київської області задоволено ряд позовів Київської обласної прокуратури про витребування з незаконного володіння громадян на користь держави земельних ділянок, які розташовані в межах Національного природного парку «Голосіївський».

В ході судового розгляду обласною прокуратурою доведено, що вказані земельні ділянки відносяться до категорії земель природно-заповідного фонду та вибули з володіння держави поза волею їх дійсного власника - Кабінету Міністрів України.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 307 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту