Погода: 2°C

Середа, 20 січня 2021 10:23 Прочитано 207 разів

Ірпінський регіон увійшов у трійку лідерів на Київщині зі сплат єдиного податку

Автор

У 2020 році малий й середній бізнес Ірпінського регіону увійшов у трійку лідерів на Київщині за обсягом сплаченого єдиного податку. Про це повідомило Головне управління державної податкової служби в Київській області Олена Виноградова.Як розповіла Олена: '' За останній рік малий і середній бізнес поповнив місцеві бюджети на суму 2,4 млрд. Крім того, спрощені підприємці направили понад 194 млн гривень на розвиток спільнот ". За 2020 рік динаміка збільшення доходів єдиного податку до бюджетів територіальних громад збільшилася на 9%.

За даними Головного управління Державної податкової служби в Київській області, малі й середні підприємці регіону сплатили до місцевих бюджетів 335 млн грн єдиного податку. Більшу частину загальної суми сплатили фізичні особи-підприємці - майже 1,9 млрд грн. Юридичні особи III групи забезпечили 248 млн грн, що на 2% або на 5,3 млн грн більше для відповідного 2019 року. У свою черга сільгоспвиробники - 252,4 млн грн, збільшивши дохід єдиного податку на 3% або 7 млн грн.

Найбільші суми податку надали підприємці, що діють на території Києво-Святошинського району-449 млн грн, Білоцерківський -419 млн грн та Ірпінський-335 млн грн.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 207 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту