Погода: 2°C

Неділя, 17 січня 2021 14:10 Прочитано 318 разів

В Ірпені під будівлею міської ради відбудеться вже другий тарифний майдан

Автор

В цей вівторок 19 січня у 10.00 анонсовано проведення вже другого тарифного майдану в Ірпені, який відбудеться на центральний площі під будівлею міської ради Ірпеня.  Більше інформації про тарифний майдан в Ірпені читайте в цей статті далі. 

MediaПерший тарифний майдан відбувся 15.01

Пряма мова Лаврентія Кухалейшвілі:

Сьогодні 15.01.2021 о 10.00 біля будівлі Ірпінської міської ради в рамках Всеукраїнської акції відбувся мітинг проти Тарифного Геноциду!
Людей прийшло, як на мене замало! Тільки з моєї сторінки інформацію про цей мітинг поширили майже 100 разів, тобто про нього знали тисячі людей!
Ну якщо їх не стосується тарифи, то я радуюсь тому, що на дворі вже мінусова температура! Вангую, що ці люди вийдуть в лютому, коли отримають платіжки за газ за січень!
Висвітлити цей митинг приїхало 2 канала Погляд і Правда Тут. Тож Подробиці згодом на цих канал.
На акцію не пришло ЖОДНОГО депутата ІМР! Я впевнений, що кожен з них знав про цей митинг. От такі зараз депутати. Там немає жодного депутата, яки реально боролися на барікадах! Що я і казав, ніхто за людей боротися не буде! Тепер будете бачили лише фейсбучну інформаційну боротьбу, яка ще ЖОДНОГО питання в місті не вирішила!
Наступний митинг відбудеться 19.01. 2021р. о 10. 00

Тарифний майдан в Ірпені


Для тих, хто підтримує тарифний майдан в Ірпені створена спеціально вайбер група, куди додатись може кожен бажаючий, зробити це можна за посиланням - група вайбер тарифного Майдану Ірпеня

Після першого тарифного майдану в Ірпені фракція місцевих депутатів від ЄС звернулась до міського голови Маркушина за для скликання сесії, щоб зробити звернення до Президента України

tarifnyi madan plakat2

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 318 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту