Погода: 14°C

П'ятниця, 15 січня 2021 13:21 Прочитано 1057 разів

В Ірпені назріває бунт: скандальний забудовник Мирончук шантажує інвесторів ЖК "Нью Йорк". Люди хочуть йти грітись до міської ради Ірпеня

Автор
В Ірпені назріває бунт: скандальний забудовник Мірончук шантажує інвесторів ЖК "Нью Йорк". Люди хочуть йди грітись до міської ради Ірпеня

15 січня міський голова Ірпеня опублікував пост, про те, що погіршуються погодні умови і температура впаде до -17, тому в Ірпені організовані пункти обігріву, але під постом появились десятки гнівних коментарів мешканці ЖК "Нью Йорк" які стверджують, що Мирончук їх шантажує комерційними тарифами, а будинки, які були здані майже 2 роки тому так і не будуть під'єднані до газу, тобто мешканці в прямому смислі слова замерзають. 

Media А саме в коментарях пишуть, що мешканців будинків ЖК "Нью Йорк" від "Орлан Інвест Груп" погрожують залишити без опалення та світла. Щоб цього не допустити інвестори навіть розробили план чергування та охорони будинку, щоб забудовник не від'єднав будинки в такі люті морози. 

В якості "бойової" допомоги приїхали охоронці від "Антитерору", цю фірму зв'язують особисто з забудовником Мирончуком. Автівки та роботу електриків блокують мешканці.


Мешканці хором просять Маркушина звернути увагу на їх проблему або всі вони підуть грітись в будівлю міської ради Ірпеня та голови до активних дій. 

До зони впливу скандального забудовника Антона Мирончука, як пишуть, входить фракція депутатів Ірпеня від Слуги Народу, та особисто секретар міської ради 

Нагадаємо, що 14.01 ми все публікували новину про те, що АТ Київоблгаз не буде підключати газ до будинків "Орлан Інвест Груп"

komentari new york

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1057 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту