Погода: 1°C

Середа, 13 січня 2021 14:33 Прочитано 93 разів

Шахраї телефонують на місцеві номери

Автор

У неділю, 10 січня, невідомі шахраї обдзвонювали мешканців від імені реєстратури Коцюбинської амбулаторії на стаціонарні телефони та запитували особисті дані - адреси проживання та номери мобільних телефонів. Вони прикривались "ковідом" та потребою в уточненні даних. 

Як повідомила на офіційному сайті амбулаторія: Усі персональні дані щодо вас зберігає ваш сімейний лікар. Якщо йому треба будь-які уточнення, він запитає вас особисто чи телефоном.

Будьте уважні та обережні, усі дані зберігаються у лікаря, тому для того, щоб не потрапити у руки шахраїв не розголошуйте нікому свої персональні дані! Якщо у подібних випадках з'являються сумніви, краще зателефонуйте лікарю або в реєстратуру для уточнення інформації.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 93 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту