Погода: 21°C

Середа, 13 січня 2021 08:48 Прочитано 394 разів

Штучна створена кризова ситуація: Ворзельська амбулаторія змінює місце розташування

Автор

Ворзельська амбулаторія відповідно до наказу директора КНП «Ірпінський міський центр первинної допомоги» Ірпінської міської ради А.Левківського від 28.12.2020 року № 291/ОД переселиться у Михайлівку - Рубежівку.Andrij LevkivskijАндрій Левківський 

Рішення про нове місце розташування Ворзельської амбулаторії було прийнято після того, як Бучанська міська рада на своїй черговій сесії 24 грудня 2020 року ухвалила рішення про прийняття в комунальну власність Ворзельської амбулаторії.

За словами Бучанської міської ради, вони піклуються про жителів Ворзеля, оскільки їм набагато зручніше отримувати медичні послуги. Медики навпаки впевнені що зміна місце знаходження негативно позначиться на роботі закладу.

Після прийняття рішення про «переселення» Ворзельської амбулаторії у Бучанську міську раду посипалися численні звернення жителів селища, які стурбовані невизначеністю ситуації щодо організації медичного обслуговування.

Для з'ясовування ситуації та наступних дій відбулась зустріч Бучанського міського голови Анатолія Федорука з медиками Ворзельської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. На зустрічі були присутні староста смт Ворзель Андрій Липовецький, депутат Бучанської міської ради Людмила Риженко, начальник відділу охорони здоров’я Лариса Матюшенко, головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бучанської міської ради Оксана Джам.

Наразі тема набирає розголосу у селищі й жителі у різних місцевих групах обурюються рішенням ірпінської влади.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 394 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту