Погода: 0°C

Вівторок, 12 січня 2021 12:02 Прочитано 82 разів

У Бучі сталася пожежа приватного будинку

Автор

Як повідомив Ірпінський відділ Державної служби з надзвичайних ситуацій у Бучі сталася пожежа приватного будинку по вулиці Степана Васильченка.Вчора о 13:53 до оперативно-диспетчерської служби надійшло повідомлення про пожежу. На місце події прибули 12 рятувальників з бучанської 35-ї Державної пожежно-рятувальної частини та 36-ї ДПРЧ з Ірпеня. Як стало відомо після пожежі, яку вдалося погасити повністю о 15:10, горіння відбулося на горищі будинку. Чи є потерпілі, поки не повідомляється.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 82 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту