Погода: 0°C

Понеділок, 11 січня 2021 09:25 Прочитано 69 разів

Максим Степанов пояснив для чого жорсткий карантин в Україні

Автор

Під час брифінгу 11 січня Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов, розповів, що карантин в Україні в січні ввели через те, що очікує різкого збільшення випадків коронавірусу після зимових свят.Оскільки взимку збільшується кількість захворювань на грип. Це може викликати ускладнення коронавірусу, тому що також передає повітряно-крапельним шляхом.

Як розповів Максим Степанов під час брифінгу: "У нас були свята, які передбачали великі скупчення людей на новорічних ялинках, під час інших свят. У нас було переміщення громадян. Всі ці дії передбачають велику кількість контактів. І як наслідок цього великої кількості контактів збільшується ризик інфікування".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 69 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту