Погода: 0°C

П'ятниця, 08 січня 2021 11:33 Прочитано 62 разів

Метро Києва попередило про можливе закриття станцій

Автор

Адміністрація Київського метрополітену, розповіла як працюватиме метро у період карантину з 8 до 25 січня. Як заявила адміністрація деякі станції метро можуть закрити, щоб уникнути скупчення людей.На офіційній сторінці Twitter, адміністрація Київського метрополітену зробила оголошення:

"Шановні пасажири!
З 8 до 25 січня метрополітен працюватиме у звичайному режимі. Деякі станції можуть обмежуватися на вхід для уникнення скупчень людей та дотримання карантинних заходів. "

З 8 січня включно в Україні почали діяти посилені карантинні обмеження для протидії поширенню коронавірусу. Вони будуть діяти по 24 січня.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 62 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту