Погода: 0°C

П'ятниця, 08 січня 2021 10:06 Прочитано 144 разів

У Гостомелі оголосили війну зовнішній рекламі

Автор

Працівники КП «УЖКГ «Гостомель» прибирають рекламу, яка встановлена неправомірно. Наразі вже прибрали зовнішню рекламу на вулицях Свято-Покровській та Центральній.Реклама буде прибиратися за неестетичний вигляд та яка не має офіційного дозволу на розміщення.
Як повідомляється в повідомленні на офіційній Facebook сторінці КП УЖКГ "Гостомель": “Це стосуватиметься банерів, табличок, вказівників та інших рекламних носіїв і конструкцій, які розташовані на комунальній землі та об’єктах комунальної власності.”

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 144 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту