Погода: 1°C

Понеділок, 28 грудня 2020 11:52 Прочитано 97 разів

У Київському метро з'являться вагони, між якими можна буде проходити

Автор

Європейський банк реконструкції й розвитку планує закупити нові вагони для Київського метрополітену, частина - з проходом між ними.
Як заявив глава комунального підприємства Віктор Брагінський на своїй сторінці в Facebook: "Перший з них - закупівля 5 поїздів з відокремленими вагонами (25 вагонів). А другий - 5 поїздів з міжвагонним проходом (25 вагонів). Такий тип вагонів раніше не використовувався в столичній підземці"

Проведення тендеру планується 11 березня 2021 року.

Як стало відомо раніше, в жовтні цього року Київрада схвалила залучення кредиту ЄБРР на придбання 50 вагонів метрополітену. Новий рухомий склад планується використовувати на зеленій лінії після відкриття нових станцій "Мостицька" і "Проспект Правди".

Нещодавно основні напрямки розвитку транспорту Києва на наступні 20 років опублікував у себе на Facebook Інститут генерального плану міста.

Плани будівництва метрополітену на наступні 20 років:

• Святошинсько-Броварська лінія - організація другого входу-виходу на станції "Університет" і будівництво електродепо "Новобіличі";
• Оболонсько-Теремківська лінія - відгалуження від ст. "Іподром" уздовж Кільцевої дороги в бік вулиці Луценко, зведення електродепо "Теремки";
• Сирецько-Печерська лінія - відкриття станції "Теличка", подовження лінії від станції "Червоний Хутір" до вулиці Старобориспільська;
• Подільсько-Воскресенська лінія - подовження від станції "Глибочицька" до станції "Солом'янська площа";
• подовження від станції "Райдужна" на житловий масив Вигурівщина-Троєщина;
• подовження від станції "Райдужна" вулиці Братиславська "(1,4 км, 2 станції);

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 97 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту