Погода: 0°C

Четвер, 24 грудня 2020 11:25 Прочитано 73 разів

Новий мутований COVID-19 наразі поширюється по світу

Автор

Більшість нових випадків COVID-19 в Європі можуть бути пов'язані з новою мутацією коронавірусу. Про новий різновид коронавірусу днями оголосив міністр охорони здоров'я Великобританії Метт Хенкок. За словами експертів, новий вид вірусу може бути до 70% більш заразним, ніж попередні, це пояснюється тим що в країні останнім часом істотно зросла захворюваність COVID-19. 

Вчені наразі не можуть з упевненістю сказати, що мутований вірус буде більш смертоносним, або розроблені в даний час вакцини проти нього будуть неефективні. Перший мутований вірус був зафіксований у вересні цього року, але на нього не звернули належної уваги, як розповів у своєму інтерв'ю Sky News експерт Управління громадського здоров'я Англії Сьюзан Хопкінс. Але недавно був зафіксований випадок мутованого коронавірусу в Великобританії.

Як раніше заявила Великобританія про появу нового різновиду мутованого коронавірусу "VUI - 202012/01", він передається набагато легше, ніж його попередники, але фахівець зазначив, що мутація, ймовірно, не є єдиною причиною збільшення кількості хворих.

За останніми даними мутований коронавірус, який зафіксували в Великобританії, швидше за все, поширюється вже по Ірландії. Як зафіксувала Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) новий вірус був помічений також в Нідерландах, Австралії, Данії та в Південно-Африканській Республіці. Також випадок, який був виявлений в Великобританії, днями підтвердили в Сінгапурі.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 73 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту