Погода: 12°C

Четвер, 17 грудня 2020 13:39 Прочитано 408 разів

Учнень Ірпінського академічного ліцею зі своїм винаходом бере участь у всесвітньому конкурсі "Startup World Cup", який проводиться у США

Автор

Українські винахідники до цього року не могли брати участь в конкурсі стартапів "Startup World Cup", тому цей раз можна вважати дебютним. Журі із США оцінюватиме, наскільки кожен із проєктів життєздатний у бізнесі.
Учень 11-В класу Ірпінського ліцею Микита Чорний подав на конкурс Sartup World Cup свій винахід – унікальну смарт-пляшку.
Пляшка за 10 секунд нагріває або охолоджує 50-міліграмову порцію напою. Для цього достатньо натиснути кнопку на корпусі.

Startup World Cup

Результати конкрсу буде визначенно вже наприкинці грудня. Переможець від України у якості призу отримає мільйон доларів та зможе презентувати свій винахід у Штатах вже в травні цього року.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 408 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту