Погода: 0°C

Неділя, 13 грудня 2020 12:59 Прочитано 1280 разів

Скорик-Шкарівська Михайлина Михайлівна

Автор
Скорик-Шкарівська Михайлина Михайлівна

Журналістка, медіа-тренерка та громадська активістка. Мешкає в місті Ірпінь Київської області. 

Народилася 27 березня 1979 року в Дніпрі в родині журналістів-дисидентів

Закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Журналістика».

З 1998 року працювала в газеті «Україна молода», згодом – у «Газеті 24» та тижневику «Лівий берег», була випусковим редактором програм «Чорним по білому» з Анатолієм Борсюком на телеканалі «1+1», за які в 2007 році отримала премію «Телетріумф».

Керувала колективом порталу tochkа.net, працювала редактором ток-шоу «Ранок з Україною» на ТРК «Україна», головним редактором сайту «Подробности». Співпрацювала з журналістами Польщі, Німеччини, Канади та США.

З 2015 року - медіа-тренер та приватний підприємець. Авторка онлайн-курсів з перевірки інформації та роботи в соціальних мережах.

Громадська діяльність

У 2004 році була координатором руху по боротьбі з цензурою на центральних телеканалах України – координувала спротив журналістів проти «темників» Адміністрації президента Кучми на чолі з Віктором Медведчуком.

У 2006-2009 роках очолювала Київську незалежну медіа-профспілку журналістів, де була ініціатором рейтингу «Вороги преси».

У 2013-2014 роках була учасницею журналістських акцій під час Євромайдану, а також висвітлювала події Революції Гідності й окупації Криму в медіа України, Польщі, США та Канади.

Нині активно підтримує розвиток квартальних комітетів в Ірпені, є заступницею голови ОСН «Мужеловський», співавторкою видання «Як і для чого створюється ОСН: посібник за досвідом м.Ірпінь»

Прочитано 1280 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту