Погода: 0°C

П'ятниця, 11 грудня 2020 09:57 Прочитано 427 разів

Проведена зустріч із головою Гостомельської ОТГ щодо удосконалення цивільного захисту на місцевому рівні

Автор Ірпінський МВ ГУ ДСНС
Проведена зустріч із головою Гостомельської ОТГ щодо удосконалення цивільного захисту на місцевому рівні

11 грудня 2020 року начальником Ірпінського МВ ГУ ДСНС України у Київській області проведена робоча зустріч із Гостомельським селищним головою Юрієм Прилипком, на якій обговорені питання стосовно повноваження посадових осіб Гостомельської ОТГ у сфері цивільного захисту, створення у майбутньому підрозділів місцевої пожежної охорони (Центрів безпеки) на території ОТГ. Особливу увагу було приділено створенню відділу цивільного захисту та призначення відповідальної особи з питань цивільного захисту у складі селищної ради.За результатами бесіди Гостомельський селищний голова інформацію взяв до відому та повідомив, що в подальшому у разі необхідності буде звертатися за методичною допомогою до підрозділів ДСНС стосовно удосконалення системи цивільного захисту на території Гостомельської ОТГ та вже внесені зміни до штатної чисельності Гостомельського виконавчого комітеті щодо відділу надзвичайних ситуацій.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 427 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту