Погода: 1°C

Четвер, 10 грудня 2020 14:00 Прочитано 95 разів

Журавель Владислав Володимирович

Автор

Громадянин України, народився 06.06.1988р.

Освіта вища. Отримав освіту в Ірпінському економічному коледжі при Національному університеті біоресурсів і природокористування України (колишній Національний Аграрний Університет). Здобув кваліфікацію бакалавра за напрямом “Облік і аудит”.  

Тимчасово не працює.

Місце проживання: смт Коцюбинське Бучанський район, Київська область.

Судимість відсутня. 

З 2011 року займаюсь волонтерською діяльністю з попередження наркоманії, алкоголізму та кримінальній діяльності серед молоді і дорослих, а також із збереження сімей та сімейних цінностей. В цьому році буде 5 років як одружений, маю дворічного сина і плануємо з дружиною велику сім’ю,” – розповідає Журавель.

“Починаючи з навчання у економічному коледжі, цікавлюся економікою та економічними моделями, оптимізацією виробництва та виробничих процесів. Як підприємець маю досвід роботи із фінансами та бухгалтерським обліком. Громадською діяльністю та політичними питаннями став цікавитися та брати в них участь цього року, побачивши згуртованість громади та бажання звичайних непартійних людей змінювати життя навколо себе. Тому саме зараз, коли громада стала сильною та дала першу відсіч старій системі, прийняв рішення присвятити частину свого життя рідному селищу, зробити все що в моїх силах. Також, окрім питань загальних по всьому Коцюбинському, маю намір сприяти і вирішувати питання жителів наших гуртожитків по вулицях Чапаєва 5 та Меблевій 8, щоб кожен мав можливість зі мною зустрітися та подзвонити мені, або прийти додому. Скажу більше – кожен коцюбинець має право на всі блага, які обіцяли багато політиків. Це нам належить за законом, нам не потрібно це роками обіцяти. Я пропоную зробити це разом, щоб кожен мав можливість не тільки контролювати селищну раду, а й впливати на її рішення. Громаді потрібна підтримка не тільки до виборів, а й протягом позавиборчого періоду. Уявіть: тільки від нас, звичайних людей, залежить: чи будуть садки в селищі. Від нас залежить: чи буде стояти ліс. Від нас залежить: в якому стані буде громадський транспорт та якість доріг,” – додає Журавель.

 

Прочитано 95 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту