Погода: -1°C

П'ятниця, 04 грудня 2020 11:13 Прочитано 524 разів

Нарешті запрацювало «Гостомельське кільце»

Автор

У даний час, триває робота на «Гостомельському кільце» з благоустрою навколишньої території, завозиться ґрунт, саджають квіти для гарного вигляду території. 

Як зазначив очільник Гостомеля Юрій Прилипко: «Нарешті ми всі можемо зітхнути з полегшенням, що в’їзд Гостомеля оптимізовано, наскільки це дозволяли зовнішні фактори, адже складність полягала, що на в’їзді перехрещуються три важливі дороги. Кільцева розв’язка споруджена в одному рівні кільцевого типу з середнім діаметром центрального острівця, виконано значні роботи з асфальтування. Хотів би подякувати нашим будівельним організаціям, які долучилися до благоустрою прилеглої території, укладено тротуарні доріжки, на узбіччях котрих вже посіяно в привезений ґрунт травичку. Капітальний ремонт Гостомеля буде продовжуватися. Ми опрацьовуємо інші проекти стосовно оптимізації дорожнього руху…»

Також, вже презентовано проект прокладення київської обхідної дороги в рамках програми «Великого будівництва», який планується виконуватися у найближчі 5 років та метою якого є розвантажить «Варшавку» від великогабаритного транспорту.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 524 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту