Провайдер забудовника Антона Мирончука I-Lan на грані банкрутства?

Користувачі соцмереж все більше скарг пишуть щодо роботи місцевого провайдера I-Lan, який належить скандальновідомому забудовнику Антону Мирончуку. Тільки рік тому провайдера активно рекламувала вся міська рада, а зараз є скарги у роботі цієї фірмі та сумніви, що I-lan взагалі довго протягне. 

 

Користувач провайдера Наталія Василенко, скаржиться, що вимушена жити 3 дні без Інтернету, бо у Ай-Лану немає аварійної бригади. 
Нагадуємо, що зовсім недавно ЖК від Орлан-Інвест-Групп були виставлені на торги, а сам забудовник був на межі банкрутства. 


Пряма мова: Наталія Василенко
Від несправностей та аварійних ситуацій не застрахований жоден надавач інтернет послуг. Це зрозуміло. А от, як ці проблеми вирішуються - це вже показник рівня обслуговування. Розрив оптоволокна зареєстровано ще в суботу . А от ремонт I-Lan планує робити лише в понеділок. У них немає аварійної бригади. Очевидно чутки про банкрутство мають підстави. Отже, маю три питання - одне риторичне - хто компенсує втрачений робочий час? Друге - може це нормально для Ірпеня по три дні не мати оплачених інтернет послуг? І третє - класичне - якого провайдера порадите?


 На провайдера скаржаться і інші користувачі послуг, загальний рейтинг провайдера позначений як "поганий"

I-Lan жахливий провайдер

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 620 раз