Постраждалі покупці «Благодатного» продовжують готуватися до нової акції біля МВС, яка відбудеться 29 вересня

21 вересня в Мінрегіоні відбулось засідання Міжвідомчої робочої групи з питань сприяння постраждалим інвесторам у добудові об’єктів незавершеного житлового будівництва» з розглядом ключових тез законопроекту про постраждалих інвесторів в житлову нерухомість. Для термінових пропозицій є ще 10 днів, а далі — реєстрація у Раді. В події брали участь і ошукані інвестори недобудов в Ірпені м-р. Благодатний.

 

 Нагадаємо, уряд постановою від 12 серпня 2020 року №714 «Про утворення Міжвідомчої робочої групи з питань сприяння постраждалим інвесторам у добудові об’єктів незавершеного житлового будівництва» створив консультативно-дорадчий орган КМУ, завданням якого є створення дієвого механізму для того, щоб вирішити питання постраждалих інвесторів та не допустити виникнення таких ситуацій у майбутньому і вирішити питання недобудов.

bgm22.09

До обговорення тез законопроекту намагались долучити Артема Багірова, активіста, що представляє думку більшості ошуканих покупців, у тому числі покупців мікрорайону «Благодатний» (Ірпінь). Ошукані покупці вважають, що вони не мають повторно сплачувати за вже придбані квадратні метри, а держава та влада мають захищати інтереси людей, а не будівельної мафії! Держава має створити дієві механізми та прийняти відповідні закони по добудові існуючих об’єктів, не допускати подібні будівельні афери в майбутньому, а відповідальні за злочин – мають бути притягнені до суворої відповідальності!

bgm22.09

Тож слідкуємо уважно за розвитком подій навколо нового законопроекту. А постраждалі покупці «Благодатного» готуються до нової Акції постраждалих родин від будівельних схем в Україні біля МВС, що має відбутись 29.09.2020 о 08:00 за адресою: м. Київ, вул.Богомольця,10. Люди вимагають притягнення злочинців до відповідальності та відповіді на запитання – хто з влади допустив аферу? Хто закривав очі і видавав дозволи на будівництво? Хто був «дахом» для будівельної мафії?

bgm22.09

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 1618 раз