Забудовник Пєший, використовуючи тітушок проти мешканців будинку, вимкнув світло та воду цілому будинку. Відео

Читачі “Портала Ірпеня” вже знають історію ЖК “Київського” по вул. Університетська, 2/1, те що мешканці стали заручниками одіозного забудовника в Ірпені Валерія Пєшого. 19 серпня забудовник знов вимкнув світло та воду цілому будинку, а це 255 квартир. Як стверджують мешканці будинку - неправомірні дів він робив за допомогою сили, в результаті чого постраждав один з мешканців.

На місце подій був викликаний Маркушин та депутат округу М.Плешко. Представник забудовника, якого спіймали мешканці будинку, розповідав, що розв'язувати цю проблему можна тільки в понеділок. Мешканці будинку, представника забудовника не відпускали до прибуття Маркушина. 

По телефону Маркушин домовився з Пєшим про те, щоб зараз увімкнули світло та воду, а у понеділок остаточно вирішили конфлікт. На питання, чому ірпінська міська рада майже на кожній сесій дає забудовнику ті чи інші дозволи, відповідь не однозначна, мол не має впливу.  

За фактом нападу тітушок Пішого на мешканців будинку були звернення в варту і поліцію, але без будь-якого результату.

Пеший сра*и хотів на Плешка

На зустрічі був і депутат округу Максим Плешко, якій спочатку займав на відео Маркушина, далі були історії про Карплюка, а в кінці займався агітаціє - роздавав листівки.
Мешканці будинку сказали,  що Пєший ср*в на Плешка, але, Плешко сказав, що не на нього,  а на всіх. (це є на відео)

Плешко и Агитация

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 1852 раз