Ошукані Інвестори р-ну Благодатний не добившись справедливості в Ірпінському суді будуть пікетувати МВС

15 вересня 2020 року о 11:00 в Ірпінському суді мало відбутись судове засідання у кримінальному провадженні №12018110040001851 від 15.09/2018 року відносно Матюшинець Валентини Петрівни, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 190 КК України, а саме: шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою, що - карається позбавленням волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

 Нагадаємо, що в Ірпені починаючи з 2015 року було ошукано понад 1000 інвесторів мікрорайону «Благодатний» (ЖК «ЮЖНИЙ», ЖК «ПАНОРАМНИЙ 2», ЖК «Княжий Двір», ЖК «ФРЕШ», ЖК "ШЕРВУД", ЖК "ШЕРВУД 2»), а бенефіціари та керівники компанії – Вишняков, Зібарєв, Кіраковський втекли за межі країни. У вказаному кримінальному провадженні фігурують 438 потерпілих інвесторів мікрорайону «Благодатний», які були запрошені до суду. Більшість із них не отримала належного інформування – письмових судових повісток до суду, але незважаючи на це, люди їхали за справедливістю з різних куточків України. 

Обманутые инвесторы БГМ

На жаль, суд було перенесено з причини хвороби одного із суддів, про що потерпілі, не були сповіщені жодним чином і дізнались про це в день прибуття до суду! В цей час на сайті єдиного реєстру містилась інформація про засідання на 11:00 15 вересня 2020 року! 

Обманутые инвесторы БГМ

Відкриття вказаного кримінального провадження та передача його до суду стало можливим завдяки втручанню Київської обласної прокуратури. На сьогодні залишки матеріалів, з невідомих причин для постраждалих інвесторів не ввійшли до кримінального провадження та повернуті до Ірпінського райвідділу поліції (ЖК «Шервуд 2»). Вказані факти викликають обурення та занепокоєння з боку інвесторів у пошуках справедливості з боку влади! 

ПІКЕТ під МВС 29 вересня 2020 року. 

Ошукані інвестори мікрорайону «Благодатний» будуть брати участь у загальному пікеті у 29.09.2020 о 08:00 за адресою: м. Київ, вул.Богомольця,10 на Акцію постраждалих родин від будівельних схем в Україні. 

“Ми маємо право вимагати у влади захисту та рішень! Ми маємо право вимагати винести законні вироки для ірпінських шахраїв! Ми маємо право запитувати – хто допустив аферу? Хто закривав очі і видавав дозволи на будівництво? Ми маємо право отримати квартири за які сплатили в повному обсязі згідно Договорів!”

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 1946 раз