Prime Security - охоронна компанія в Ірпені

Охоронна компанія «Prime Security» забезпечить безпеку вашої оселі, офісу та території!

Prime Security – це компанія, яка працює на ринку по всій Україні вже 7 років та за цей час встигла взяти під охорону не один ЖК в Києві та Києво-Святошинському районі і безліч приватних та комерційних об'єктів.

Особливо важливим аспектом життя в передмісті такого мегаполісу, як Київ є безпека, а з Prime Security ви завжди будете почуватись максимально захищеним вдома, коло свого будинку і в офісі. До спектра послуг компанії входить відеоспостереження, встановлення сигналізацій та пультова охорона, монтаж систем контроля доступу, інкасація, антирейдерство тощо.

Якщо у вас вдома встановлена сигналізація, яка знаходиться під охороною Prime Security – ви можете бути впевнені, що жоден зловмисник не зробить вам лиха, а група швидкого реагування приїде на тривогу максимально швидко та затримає правопорушника.

Відеоспостереження дозволить як і вам віддалено спостерігати за об'єктом охорони, так і в разі тривоги оперативно зорієнтуватись працівникам охорони та швидко відстежити і знайти зловмисника.

Із системами контролю доступу ви можете не турбуватись, що на територію офісу, або складу, потрапить працівник, який не мав би там знаходитись, або стороння особа.

Prime Security працює з офіційними дистриб'юторами кращого обладнання для охорони в Україні та підготує індивідуальну пропозицію, яка задоволить бажання і потреби будь-якого замовника.

Сайт компанії: prime.net.ua

Соцмережі: Facebook, Instagram.

Контакти:
+38 (067) 323 80 08
Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 2879 раз