Menu

Prime Security - охоронна компанія в Ірпені

Prime Security - охоронна компанія в Ірпені

Охоронна компанія «Prime Security» забезпечить безпеку вашої оселі, офісу та території!

Prime Security – це компанія, яка працює на ринку по всій Україні вже 7 років та за цей час встигла взяти під охорону не один ЖК в Києві та Києво-Святошинському районі і безліч приватних та комерційних об'єктів.

Особливо важливим аспектом життя в передмісті такого мегаполісу, як Київ є безпека, а з Prime Security ви завжди будете почуватись максимально захищеним вдома, коло свого будинку і в офісі. До спектра послуг компанії входить відеоспостереження, встановлення сигналізацій та пультова охорона, монтаж систем контроля доступу, інкасація, антирейдерство тощо.

Якщо у вас вдома встановлена сигналізація, яка знаходиться під охороною Prime Security – ви можете бути впевнені, що жоден зловмисник не зробить вам лиха, а група швидкого реагування приїде на тривогу максимально швидко та затримає правопорушника.

Відеоспостереження дозволить як і вам віддалено спостерігати за об'єктом охорони, так і в разі тривоги оперативно зорієнтуватись працівникам охорони та швидко відстежити і знайти зловмисника.

Із системами контролю доступу ви можете не турбуватись, що на територію офісу, або складу, потрапить працівник, який не мав би там знаходитись, або стороння особа.

Prime Security працює з офіційними дистриб'юторами кращого обладнання для охорони в Україні та підготує індивідуальну пропозицію, яка задоволить бажання і потреби будь-якого замовника.

Сайт компанії: prime.net.ua

Соцмережі: Facebook, Instagram.

Контакти:
+38 (067) 323 80 08
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины