Директорці стадіону в Анжелі Макеєвій спалили автівку. Злочини проти активістів в Ірпені тривають.

Директорка ірпінського стадіону "Чемпіон", нещодавно поновлена на посаі рішенням апеляційного суду, та екс-кандидатка в Народні Депутати по 95 округу Анжела Макеєва повідомила на своїс сторінці у Facebook про те, що в ніч з 9 на 10 грудня їй спалили автівку.

Screenshot 3

Цю подію постраждала пов'язує зі згаданним рішенням апеляційного суду:

"Дивним збігом є те, що авто спалили після того, як апеляційний суд визнав мою правоту у справі про моє незаконне звільнення минулою владою Ірпеня. Наскільки мені відомо, спалення автомобілів є поширеним методом боротьби з «ворогами» в Ірпені, адже в минулому році таким же чином поквитались з місцевим активістом Лаврентієм Кухалейшвілі, спаливши його авто, в чому звинуватили ексмера."

Нагадаємо, напередодні виборів Президента України АНжелу Макеєву було незаконно звільнено з посади директорки стадіону "Чемпіон" рішенням першого заступника міського голови Ірпеня Олександра Маркушина. На той момент вона була вагітною, та незабаром на фоні постійного стресу та негараздів втратила дитину. Своє звільнення тоді Анжела пов'язала із відмовою працювати на результат у виборах в інтересах екс-Президента України Петра Порошенка разом із командою Володимира Карплюка, котрий досі залишається тіньовим керівником в міській раді Ірпеня та лідером партії "Нові обличчя", що має більшість у міській раді. 

Місцева влада всіляко відмовлялась від звинувачень Анжели, нібито просто закінчувався термін контракту, а Ірпінський суд виніс рішення не на користь Анжели та визнав її звільнення законним. Втім, апеляційний суд поставив крапку у справі, поновивши її на посаді. Також, влітку Анжела балотувалась до Верховної Ради по 95 округу.

Незважаючи на подію, погрози які Анжела отримувала раніше та втрату дитини їїї позиція залишається незмінною та невідступною.

"Мене не залякати, адже я знаю, що правда на моїй стороні. Попри все я буду продовжувати боротьбу за справедливість та не відступлю."

- резюмувала Анжела.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 907 раз