Ірпінь увійшов до складу Київської агломерації

Post by: Ірпінь online 10 октября, 2019

До процесу створення асоціації долучились 19 населених пунктів. Своєю метою вони визначили об’єднання зусиль місцевих рад для розв’язання проблем територіальних громад. Процес створення тривав понад два роки, а головою новоствореної “Київської агломерації” обрали Віталія Кличка.

За повідомленням Офіційного порталу Києва, у перших установчих зборах взяли участь представники 19 прилеглих до столиці громад, які вже увійшли до асоціації, а також представники понад 30 населених пунктів, які хочуть доєднатись до проекту в майбутньому. За словами Віталія Кличка, створення такого проекту покращить взаємодію між громадами та столицею в майбутньому, адже до Києва з навколишніх міст та сіл щодня на роботу чи навчання прибуває понад півмільйона людей.

«Така співпраця столиці і навколишніх міст прискорить розвиток регіону, його інфраструктури, збільшить інвестиційну привабливість великого Києва. Адже ми і так взаємопов’язані. Трудовими ресурсами, інфраструктурою, іншими чинниками. Зазначу, щодня до Києва з навколишніх міст та селищ приїжджає на роботу близько півмільйона людей. Подібні об’єднання – агломерації, метрополії – існують у всьому світі і вони показали свою ефективність. І саме Київський регіон є однією з найбільших столичних європейських агломерацій із сукупним населенням понад 4 млн. осіб. Тому ми маємо всі передумови для подальшого успішного розвитку»,

– підкреслив Віталій Кличко.

Як повідомляли раніше представники КМДА, створення подібної асоціації планувалось до 2025 року. “Київська агломерація”, на думку київських чиновників, може зацікавити інвесторів у будівництві метро до передмість та спростити доступ мешканців прилеглих до Києва громад до соціальної інфраструктури столиці.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Прочитано 1177 раз