Погода: 8°C

Понеділок, 07 жовтня 2019 16:25 Прочитано 1186 разів

Відкрито перший в Ірпені салон електромобілів!

Автор

По вул. Університетській 2/1 5 вересня відбулось урочисте відкриття першого в Ірпені салону електрокарів - Electrocars Irpin. Мешканці отримали 2 знижки по 500$ на майбутню купівлю авто і купу подарунків.“ – Ми вивчали Ірпінський регіон. Тут є близько десяти зарядних станцій для електромобілів, одна з них – суперчардж, – розповідає Петро Олександрович (директор дочірнього представництва компанії ElectroCars в Ірпені). – Важливо також, що Ірпінь близько до Києва і тут живе достатньо багато людей, котрі працюють у столиці. Словом, Приірпіння – перспективний регіон для поширення електромобілів.”
З публікації видання “Зоря Приірпіння”

 

Родзинкою саме цього салону є наявність магазину запчастин і розхідників - як для електрокарів, так і для класичних автівок.

 

В Electrocars Irpin ви знайдете електромобіль на будь-який смак і бюджет. Все від доступних майже кожному Nissan Leaf до представницьких Tesla model S.

00 2

Чому електрокар це класно?

  • кожні 100 кілометрів подоланих на електромобілі коштують на 200 гривень дешевше, ніж та сама відстань на ДВС.

  • в Україні грамотна митна політика до купівлі електрокарів.

  • екологічність електротранспорту завжди була акцентом виробників.

  • найближчим часом експерти прогнозують зменшення вартості носіїв енергії, що суттєво здешевить електромобілі, які і без того, давно вже стали по кишені більшості автовласників.

 

Якщо ви все ще не вірите, що електромобілі - зростаючий тренд та боїтесь, що акумулятор сяде у найнезручніший момент - спробуйте придбати гібрид, наприклад Renault Kangoo, або Chevrolet Volt.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1186 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту