Погода: -1°C

Субота, 07 вересня 2019 10:02 Прочитано 1569 разів

Фоторепортаж "Зорі Приірпіння" з озера на БКЗ

Автор Зоря Приірпіння

Багато хто знає мальовниче озеро в районі БКЗ. Туди часто ходять відпочивати, купатися та рибалити ірпінчани та гості нашого міста. До уваги читачів фотозображення чудовної природи.01 116

03 42

07 9

На жаль, озеро на БКЗ таке красиве не скрізь. З його північного боку кілька тижнів тому проводилися ремонтні роботи на каналізаційному колекторі. Працівники «Ірпіньводоканалу» поводилися на природі, наче слони у посудній крамниці, понівечивши чимало живих дерев і кущів. Так і залишили відкритим розриття, яке не прикрашає ні їх, ні природу мальовничого озера.

10 5

11 3

15 2

Агнешка Новак
Юлія Свічкогас

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 1569 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту