Погода: -1°C

Середа, 04 вересня 2019 11:39 Прочитано 1250 разів

Магазин канцелярії поруч із вашим будинком!

Автор

Магазин канцелярії та товарів для творчості “Акварель” тепер не тільки на Соборній, а ще й біля центрального парку. Тут є товари для школи і для творчості!Screenshot 19

Заходячи в магазин ви відчуєте атмосферу творчості та комфорт. Всередині можна побачити стильний інтер’єр у світлих тонах, все зроблено лаконічно та зі смаком. Вас зустрінуть із посмішкою та теплом. Побувши деякий час у магазині, створюється враження, що персонал, як одна велика родина. Вони завжди вислухають та підкажуть найкращий для вас варіант. Тут завжди відкриті до нових ідей та пропозицій, тому виходячи з «Акварелі» ви почуваєте себе на крапельку щасливіше.

photo 2019 08 31 09 33 08

До того ж у цьому магазині просто неосяжний потенціал для напрямків творчості, таких як малювання чи хендмейд. Навіть просто заходячи в магазин, ви відчуваєте натхнення почати робити щось нове та захоплююче. В магазині є бажання не поспішати та роздивитись кожну річ, адже тут є багато цікавенького.

photo 2019 08 31 09 33 04

Вишенькою на торті стала велика ігротека. Тут є найвідоміші ігри, такі як «UNO», «Alias», «Dobble» та більш складні, але не меньш цікаві, такі як «Колонізатори», «Dixit», «Jungle Speed». У будь-якому разі, якщо ви фахівець, або вам просто цікаво спробувати щось новеньке, то усі шляхи ведуть сюди.

photo 2019 08 31 09 33 06

Крім цього, в “Акварелі” надають послуги копіювання, друку та ламінування документів. Тепер за такими послугами ви можете не їхати в центр міста, а зробити це поруч із вашим домом!
“Акварель” - це магазин з системою знижок та із програмою лояльності! Щоб отримати картку постійного покупця необхідно зробити покупку всього на 200 гривень!

photo 2019 08 31 09 33 00

Новий магазин канцелярії “Акварель” знаходиться за адресою вул. Університетська 2 Г (вхід з боку ЖК “Комфортний”).

Час роботи:
Понеділок - п’ятниця: 08:00-20:00
Субота - неділя: 09:00-17:00

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1250 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту