А Ви вже чули про недільну школу у нашому храмі? Якщо ні, тоді ви просто не можете пропустити відкритий урок!

8 вересня о 12:00 на території храму Покрови Божої Матері ПЦУ в м. Ірпінь на діточок чекатиме квест на Біблійну тематику, англійська мова, цікаві поробки, веселі спортивні розваги та смаколики.
"Не забороняйте дітям приходити до Мене" - такими словами Бог кличе до Себе кожного з нас, від малого до великого.


Недільна школа є першою сходинкою до пробудження і виховання віри у дітей. І хай вас не лякає слово “школа” - заняття у храмі відбуваються у ігровій інтерактивній формі, де дітям цікаво і весело. Гуртом у живому спілкуванні вони пізнають основи християнської віри, знайомляться із церковними традиціями, стають кращими і добрішими. Іскра віри, запалена у юній душі, завжди допоможе зробити правильний вибір, подолати труднощі, встояти і не схибити у складних обставинах сучасного швидкого і мінливого світу. Ким би дитина не стала у дорослому житті, повнота знання прикрасить і вдосконалить її особистість. Така людина виросте свідомим християнином і живим членом Церкви Христової.

А в неділю 1 вересня після літургії (приблизно о 10 год.) відбудеться молебень і благословення дітей на новий навчальний рік! По закінченні діти отримають подарунки і поласують кавуном!

Наш храм знаходиться за адресою м. Ірпінь вул. Котляревського 50а, у Покровському парку (парк дерев'яних скульптур), навпроти Алеї Героїв АТО.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 1013 раз