Погода: 9°C

Четвер, 29 серпня 2019 08:58 Прочитано 1519 разів

Він пішов, а справи залишились. Луценко подав у відставку.

Автор

Одне з найавторитетніших Українських видань - Ліга, повідомляє про відставку Юрія Луценка з посади Генерального прокурора.За джерело видання вказує прес-секретаря екс-посадовця Ларису Сарган.

"Юрій Луценко написав заяву на ім'я Президента України Володимира Зеленського про звільнення з посади Генерального прокурора" - відмітила вона.

Сама законність призначення Луценка на посаду досі залишається під великим питанням, адже генпрокурор не має бути членом жодної політичної партії за Законом, в той же час Юрій Луценко очолював Блок Петра Порошенка.

З ім'ям Луценка в Ірпені пов'язаний ряд нерозслідуваних кримінальних справ проти організованого злочинного угрупування "Нові обличчя". Гарна гра на камеру, коли він назвав Ірпінь "Чікаго", через те беззаконня, яке коїться в нашому місті супроводжувалось кулуарними домовленостями та політичними іграми, що ще раз підтверджує, що наступним генеральним прокурором має стати політично незаангажована, принципова та незалежна від думки політиків людина.

Сьогоднішня подія ще раз свідчить про очищення влади та повну заміну правлячих еліт.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1519 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту