Погода: 1°C

Четвер, 29 серпня 2019 08:17 Прочитано 2024 разів

Затвердження генерального плану Ірпеня незаконне - прокуратура.

Автор

На Facebook сторінці прокуратури Київської області з'явилось повідомлення про вимогу визнати протиправним рішення Ірпінської міської ради щодо затвердження генерального плануВ повідомленні зазначено:

"...оновленим Генеральним планом передбачається незаконна зміна цільового призначення земель, в тому числі меліорованих та сільськогосподарських земель колишнього колективного-сільськогосподарського підприємства «Рубежівське». Крім того, у порушення вимог ст. 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Ірпінською міською не приведено у відповідність до генерального плану - план зонування, який затверджений ще у 2013 році. Інтереси суміжних територіальних громад, в частині врегулювання питань щодо територій спільних інтересів також враховано не було.

Крім того, затвердження на місцевому рівні містобудівної документації відбулося без проведення громадського обговорення проектів оновленого Генерального плану м. Ірпінь, а містобудівна документація до моменту розгляду на архітектурно-містобудівній раді не була розглянута державними органами, які відповідно до закону мають повноваження щодо її розгляду..."

gplan

Нагадаємо, на 62 сесії Ірпінської міської ради 19 грудня 2018 року була спроба затвердити оновлений генеральний план Ірпеня який передбачає тотальну забудову приватного сектору та заплавних земель річки Ірпінь, підставою для винесення питання на сесію стали фейкові громадські обговорення, що були анонсовані за вечір до події та на які не допустили мешканців Ірпеня - це є грубим порушенням Закону України "Про доступ до публічної інформації"

На сесії також був присутній винятково адмінресурс та тітушки. Доступ до Ірпінської міської ради блокували навіть для Народних Депутатів Верховної Ради - Павла Кишкаря та Дмитра Лінько, котрим довелось вибити двері до будівлі щоб потрапити всередину, після них до зали почали проштовхуватись і предствавники громади разом з пресою, але вже у залі почалась штовханина та бійка.

Наразі проти "протягування" генерального плану подано ряд судових позовів, деякі вже отримали позитивне для громади рішення.

genplan 5c017a03d2be0

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2024 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту