Погода: -6°C

П'ятниця, 10 липня 2015 07:31 Прочитано 1419 разів

Укравтодор ліквідовано!

Автор
Ліквідовано

Кабінет Міністрів ліквідував державну акціонерну компанію «Автомобільні дороги України». Про це заявив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський на нараді з головами облдержадміністрацій в Одесі за участю президента Петра Порошенка:

«Сьогодні ухвалено рішення про ліквідацію «Автодоріг України». Це фінальна крапка в процесі написання «дорожньої карти»: як ми реформуємо систему автодору, як передамо експлуатаційні можливості на місця, як будемо фінансувати дорожнє будівництво».Він зазначив, що якщо буде створено Дорожній фонд – він стане суттєвим джерелом коштів для відновлення зруйнованих доріг.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 1419 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту