Погода: -1°C

Четвер, 15 серпня 2019 05:04 Прочитано 3891 разів

Ірпінь - місто здоров'я? В мережі підприємство по переробці шин назвали "другим Чорнобилем".

Автор

В одній з Ірпіньских міських Facebook груп мешканка Анастасія Полищук повідоила про те, що на території колишнього заводу "Машторф" відкрилось підприємство з переробки шин.

Media

{Facebook}artdecomt/videos/2359742177608696/{/Facebook}


Shini 1

Варто зазначити, що екологічна ситуація в цьому районі була дестабілізована ще кілька років тому. Справа в тім, що новозведені ЖК, такі як "Річ Таун", "Синергія", "Нові метри", "Фортуна", тощо розміщені на території колишнього лісу, а в додаток ще й у території коло річки Буча. Було знищено не лише зелені масиви, а й поодинокі дерева - так взимку мешканці ЖК "Уютний" намагались не допустити знищення вікових дубів на території, де співвласник будівельної групи "Синергія", а за сумісництвом депутат Ірпінської міської ради від партії "Нові обличчя" планує зробити проїзд до ЖК "Синергія 2+", точну поверховість якого досі ніхто не порахував, а кількість квартир у ньому за різною інформацією коливається від 400 до 800.

Народні Депутати Верховної Ради від "Свободи" - Андрій Іллєнко, та від "Народного Руху України" - Павло Кишкар, тоді облаштували пересувну громадську приймальню, щоб не припустити беззаконня.

Фото і відео - Анастасія Полищук

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 3891 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту