Погода: 6°C

П'ятниця, 26 липня 2019 07:45 Прочитано 4758 разів

Приборкати кадровий голод: ірпінський центр зайнятості добиратиме кандидатів до поліції

Автор

24 липня в Ірпінському міському центрі зайнятості відбулася робоча зустріч керівництва цієї служби з представником поліції. Враховуючи кадровий голод у лавах правоохоронців, говорили про добір потенційних кандидатів.Метою зустрічі в. о. директора центру Петра Левчука та інспектора сектора кадрового забезпечення Ірпінського відділу поліції Яни Керекеслер було налагодження співпраці та допомога в укомплектуванні поліції кадрами.

Обговорювали питання співпраці щодо добору кандидатів на службу до поліції на посади рядового, сержантського та офіцерського складу.

Kadry Kerekesler 1

Левчук розповів про послуги, які надає служба зайнятості, електронні сервіси, інноваційні підходи в діяльності та можливості щодо укомплектування правоохоронних підрозділів необхідними кваліфікованими кадрами.

Сьогодні впроваджуються нові ефективні механізми самопрезентації, як роботодавців, так і шукачів роботи.

Так, у режимі он-лайн – це використання відеорезюме, відеовакансій, презентацій роботодавців та нових он-лайн співбесід за допомогою скайп-зв’язку. Це для тих, хто шукає місце роботи або ж його пропонує.

У свою чергу Керекеслер наголосила на важливості співпраці з центром зайнятості щодо добору кандидатів на службу в поліції, влаштування спільних заходів, розповсюдження відповідної інформації.

Сторони домовилися провести презентацію цього роботодавця, яка відбудеться 6 серпня об 11:00 у приміщенні Ірпінського МЦЗ для клієнтів служби зайнятості та шукачів роботи.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 4758 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту