Погода: 9°C

Понеділок, 24 червня 2019 15:20 Прочитано 4866 разів

Застосування сльозогінного газу по вул. Шевченка в Ірпені

Автор

Днями по вулиці Шевченка коло торгового центру "Irpin city" вдень було застосовано сльозогінний газ.

MediaВідеоролік наданий потерпілою особою редакції Інформаційного порталу свідчить, що молоді хлопці збирались зняти пранк-відео та голосно крикнули щось на вухо дівчатам, що сиділи на лавочці.

Виявилось, що одна з відпочиваючих дуже бурно відреагувала на втручання в свій особистий простір та порушення спокою, по так званій алеї "Червоних ліхтарів" навколо крику після інциденту почали збиратись люди, втім, не виявилось муніципальної варти.

Після обміну різкими фразами один з хлопців-жартівників, що виглядає явно неповнолітнім, неправомврно застосував сльозогінний газ, явно не з метою самозахисту.

Нагадаємо, 20 лютого 2019 року по вул. Мінеральній було застосовано сльозогінний газ проти автора статті журналіста Інформаційного Порталу Артема Левківського.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 4866 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту